КАВОВІ НАПОЇ: ІСТОРІЯ

Організм звичайної людини складається на 80% з води, а щасливої —

на 100% з кави.

 

Кава — найпопулярніший напій у всьому світі! Близько 79% населення планети починають свій день саме з нього.

raznyy-kofe-

Трохи цифр:

580-590 мільярдів чашок кави на рік — рівень споживання кави людством.

1,6 мільярда чашок напою, що бадьорить, випивають жителі Землі в день.

2 мільйони чашок кави світ випиває раз у 5 хвилин.

Так як же все таки з’явилися усіма улюблені американо, капучино, латте?

☕️АМЕРИКАНО. Італійці, які під час Другої світової війни зіткнулися з напливом американських солдатів придумали американо.

Американські військові замовляли каву, але італійський еспресо їм не сподобався: чашка була замалою, а смак надмірно насиченим. Зовсім не схоже на звичну їм фільтр-каву, яка така популярна в Америці. Вони просили приготувати їм щось подібне.

 

Щоб задовольнити запит американських солдатів, італійці стали розбавляти еспресо кип’яченою водою. Так з’явився американо — суміш еспресо та гарячої води. Згодом напій став вважатися класичним.

kofe-espresso-

☕️КАПУЧИНО. Кавова машина, яка випускає пар, ідеально підходила для збивання молока в густу молочну піну. У поєднанні з еспресо напій ставав більш м’яким і легким. А завдяки своєму біло-коричневому забарвленню, що нагадує шати монахів капуцинів, було придумано назву, що використовується до цього дня.

kapuchino-recept

☕️АЙРІШ КАВА. Не важко здогадатися, що цей напій був придуманий ірландцем. В аеропорту через погодні умови було скасовано більшість рейсів, люди куталися в пледи та одяг, щоб зігрітися і скоротати час. Бармен Джо Шерідан запропонував спробувати каву за власним рецептом з додаванням віскі та вершків за власним рецептом. Рецепт оцінили і рецепт облетів весь світ 😊

coffee-irish

Гарна новина для тих, хто рахує калорії: в чашці натуральної кави, без цукру, їх немає. Так що сміливо насолоджуємося!

Серед вас точно є кавомани і команда PLYSHKI запрошує на чашку ароматного напою в кав’ярню Coffee Ocean. Лови свою плюшки -50% на ароматну каву: капучино, латте або фільтр-каву.

Вибирай, що любиш більше і не забудь покликати друзів!