VR: фантазія чи реальність

Як свідчить Google віртуальна реальність (VR) – це створений технічними засобами світ, який передається людині через його відчуття: зір, слух, дотик та інші.

Мортон Хейліг був батьком-засновником першої системи віртуальної реальності. У 1962 році він запатентував Sensorama – перший прототип мультисенсорного симулятора, який занурював людини у віртуальний світ за допомогою 6-ти коротких фільмів у супроводі вітру (тут виручав фен), запахів і аудіозапису звуків мегаполісу.

sensorama

VR розробки вельми корисна штука. Їх, з великим успіхом, використовують у великій кількості галузей життя людини:

  • Навчання: спочатку розробки віртуальної реальності допомагали в навчанні навичкам, де були великі ризики для здоров’я людини або з великими витратами – водій, пілот літака, рятувальник в горах, машиніст поїзда і т.д. Зараз же частим застосуванням VR розробок користуються в цілях виконання конкретних завдань в різних «налаштуваннях», створених як сценарії для певних цілей.
vr-test-
  • Промисловість: швидкість розвитку цифрових технологій настільки висока, що масове впровадження інформаційно-технологічних концепцій у виробництво просто необхідно. Іншими словами VR технологій впроваджують в виробництва для поліпшення якості і швидкості створення нових продуктів.
  • Будівництво: за допомогою VR технологій архітектори, інженери, конструктори мають можливість відчути обсяг і масштаб проекту, передбачити недоліки в процесі реалізації і знайти оптимальне їх рішення. Замовник же отримує готовий проект до його реалізації, завдяки чому він має повну картину процесу або готового проекту.
virtual-reality-building

Розваги: нинішнього ігромана складно чимось здивувати, що змушує розробників комп’ютерних ігор задіяти свої знання і фантазію на максимум! І без віртуальної реальності тут доведеться туго😔 На сьогоднішній день розробка йде семимильними кроками, що не могли не поділитися з тобою наші партнери Dtech та AVATAR!

Вони надали нам дуууже смачні пропозиції:

🔥-35% на ігри в їх квестах віртуальної реальності Dtech в Києві

🔥СПЕЦЦІНА на VR гри від AVATAR в Одесі.

Відчуття незабутні! Перевірено на собі 😉

glasses-virtual-reality-vr

Важливо не плутати віртуальну реальність та доповнену: в VR світі ти перебуваєш на 360 в реальності, створеної штучно; AR реальність в прямому сенсі доповнена – за основу береться реальний антураж і додаються віртуальні елементи. Одним з найбільш популярних варіантів AR реальності є … барабанний дріб … маски в Instagram Stories 😲 Всі ці метелики, блискітками і такі улюблені нам в 2017-2018 роках вушка тварин – яскравий приклад AR реальності. Шукай свою плюшки на нашому сайті і вперед в світ незабутніх відчуттів!

Шукай свою плюшки на нашому сайті і вперед в світ незабутніх відчуттів!