ЗИМОВЕ ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ: коротко про важливе

Для кожного з батьків здоров’я та безпека їх чада це ключове у його вихованні. Обговорювати цю тему можна годинами, але сьогодні про насущне — дитяче зимове взуття.

 

У дитинстві, напевно, багато хто чув фразу “Ноги повинні бути в теплі!” А все тому, що від температури ніг залежить здоров’я організму!

Команда PLYSHKI точно знає, на що варто звернути увагу при виборі взуття для зимових активностей малюка:

  • верхня оболонка: рекомендуємо вибирати взуття з натуральних матеріалів – шкіра чи замша. Саме вони дозволяють уникнути появи грибкових захворювань за рахунок циркуляції повітря усередині. Також важливим моментом є еластичність корпусу взуття, адже це не тільки запорука комфортного пересування малюка, а й стійкість матеріалу до заломів та тріщин.
  • внутрішній світ: тут особливу увагу слід звернути на утеплювач та фіксацію ніжки. Утеплювач, в ідеальному варіанті, повинен бути з натурального хутра вівці або матеріалу, як у зимовому спортивному взутті для дорослих: він сприятиме виведенню зайвої вологи всередині взуття. Але тут потрібно буде грамотно продумати варіант утеплення ніжки 🤔

Належну фіксацію ступні забезпечить устілка з нековзним ефектом, жорсткий задник виробу та супінатор. Якщо останнього не передбачено, його можна замінити устілкою.

supinator
  • підошва: цей елемент взуття впливає насамперед на безпеку та комфорт. Думаємо, не варто пояснювати чому важливо, щоб підошва була з хорошим показником амортизації. Необхідно зробити вибір на користь рифлених видів підошви для кращого зчеплення з поверхнями, якими буде гуляти дитина. Також, для кращої маневреності, слід вибирати гнучкий матеріал підошви. Ідеальним поєднанням гарної амортизації та гнучкості має поліуретан👍
  • вага виробу: якщо коротко, то взуття має бути легким і крапка.
botinochki-v-snegu
  • думка маленького експерта: не варто забувати, що взуття повинне не тільки влаштовувати батьків, а й подобатися малюку. Для них це, повірте, дуже важливе! Якщо нова пара черевичок припаде до душі її маленькому власнику, то ви з ймовірність в 95% зможете уникнути довгих та болісних зборів на прогулянку. Дитина сама захоче якнайшвидше одягнути обновку і бігти на зустріч пригодам!
devochka-na-sankakh

Порада від команди PLYSHKI: простежте, щоб декор та фурнітура на взутті були надійно закріплені та не заважали маленькій людині при активній ходьбі. Це суттєво зменшить ризик травмуватися на прогулянці ☝️

 

Крокуй тепло і комфортно з PLYSHKI!